Trwała ochrona posadzki w garażu

Garaż w domu jednorodzinnym, to niezwykła wygoda. Jednak ze względu na swoją specyfikę, podłoga w garażu wymaga odpowiedniego zabezpieczenia.

Posadzka w garażu powinna chronić podłoże przed dostępem wody, olejów i smarów. Dodatkowo, posadzka powinna być estetyczna, nie ulegać zabrudzeniom czy uszkodzeniom mechanicznym.


Firma Caparol w swoim asortymencie posiada systemy posadzkowe Disbon przeznaczone do garaży. Są to systemy cienko- i grubowarstwowe, które znakomicie sprawdzają się w obszarze prywatnym, a więc w domach jednorodzinnych. Nowoczesne systemy Disbon pozwalają uzyskać estetyczną posadzkę o długotrwałym połysku, która jednocześnie wyróżnia się wysoką odpornością na opony samochodowe.

 
Atutem rozwiązań garażowych Disbon jest fakt niepozostawiania śladów opon pojazdów na posadzce. Dodatkowo, podłoga jest łatwa do utrzymania w czystości.
 

Disbopox 442 GaragenSiegel

W systemie posadzka garażowa pokryta jest cienkowarstwową, dwuskładnikową żywicą epoksydową Disbopox 442 GaragenSiegel – wzmocnioną włóknami węglowymi. Systemy posadzkowe DISBON dostępne są w szerokiej palecie kolorystycznej, dzięki czemu klient może zaprojektować wykończenie garażu w wybranym, nowoczesnym kolorze.

MAREK NIAŃKOWSKI

EKSPERT - KIEROWNIK PRODUKTÓW DISBON

Ma szeroką wiedzę w zakresie nowoczesnych systemów posadzkowych i garażowych. Posiada blisko dziesięcioletnie doświadczenie z produktami marki Disbon.