Zaufali nam profesjonaliści

Caparol dostarcza profesjonalne rozwiązania dla profesjonalnych odbiorców. Szczycimy się współpracą z wykonawcami, architektami i dekoratorami wnętrz. Nasze farby oraz systemy ociepleń powstają dzięki zaawansowanym technologiom, specjalistycznym badaniom oraz wysokim parametrom technicznym wykorzystywanych surowców.


Zdrowe mieszkanie

Nasza filozofia pracy to dostarczanie zdrowych i bezpiecznych produktów. Farby z symbolem E.L.F. są całkowicie nieszkodliwe dla mieszkańców oraz środowiska naturalnego. Nasze produkty praktycznie nie posiadają szkodliwych rozpuszczalników i plastyfikatorów. W efekcie podczas wysychania farby do powietrza dostaje się jedynie para wodna.


Technologia koloru

Przez lata budowaliśmy kompetencje kolorystyczne marki Caparol. W naszej ofercie znajdują się farby z mieszalnika, pozwalające na uzyskiwanie 4 000 000 niepowtarzalnych receptur kolorystycznych. Dzięki komputerowemu systemowi barwienia, jesteśmy w stanie przygotować kolor farby idealnie dopasowany do oczekiwań klienta.


Energooszczędne systemy

Szanujemy czas i pieniądze naszych klientów. Nowoczesne systemy ociepleń Caparol pozwalają znacznie obniżyć zużycie energii oraz zmniejszyć koszty eksploatacyjne budynków. Zgodnie z ideą nowoczesnego budownictwa pasywnego, dostarczamy produkty gwarantujące najwyższą efektywność energetyczną.


Innowacyjne rozwiązania

Nieustannie poszukujemy nowatorskich rozwiązań i technologii. Nasze produkty powstają w oparciu o zbalansowane, precyzyjnie dopracowane receptury. W 6 laboratoriach własnych, zespół wysoko wykwalifikowanych chemików, techników oraz inżynierów dokłada starań, by nasze farby  były jak najbardziej zaawansowane technologicznie, a jednocześnie precyzyjnie dostosowane do ostatecznego zastosowania.


Produkt na każdą powierzchnię

Każdy nasz produkt to konsekwentnie budowana odpowiedź na potrzeby naszych klientów. Dostarczamy produkty i rozwiązania na każdą powierzchnię, zarówno na zewnątrz, jak i we wnętrzach. W naszym asortymencie znajdują się również techniki dekoracyjne, dające nieograniczone możliwości aranżacyjne.